Nie znaleziono wpisu

Promocje

W tej kategorii brak produktów.

Bawełniane torby, plecaki, worki - promocje

Greenprint, jako doświadczony producent toreb bawełnianych z nadrukiem, oferuje wysokiej jakości worki, plecaki oraz torby ekologiczne wykonane z bawełny. Co je wyróżnia? Wytrzymałość, dbałość o detal, praktyczność oraz wyjątkowe walory estetyczne. Co ważne, w odróżnieniu od foliowych reklamówek, produkty te przeznaczone są do wielokrotnego użytku i zawsze świetnie się prezentują.

Proponujemy przyjazne środowisku torby bawełniane w promocyjnych cenach. W naszym asortymencie znaleźć można modele w różnych kolorach oraz wielkościach. Gdzie się sprawdzą? W pracy, szkole, na zakupach. Mocne uchwyty i wytrzymała struktura materiału przedłużają żywotność torby.

Ekologiczne torby bawełniane z logo firmy

Torba bawełniana, praktyczny plecak czy też worek ze sznurkiem ściągającym, to znakomita alternatywa dla plastikowych jednorazówek, które stanowią poważne zagrożenie dla środowiska naturalnego. Ważną zaletą torby z bawełny jest możliwość nadrukowania dowolnej grafiki - logo firmy, hasła reklamowego, nazwy produktu lub usługi. Druk na torbach bawełnianych wykonujemy metodą sitodruku, ale nie tylko. Każda ze stosowanych przez nas technologii daje gwarancję najwyższej jakości - idealnie dopasowanych kolorów, odporności na blaknięcie.

Modna torba lub plecak z logo Twojej firmy przykuje uwagę potencjalnych klientów. Będzie promować Twoją markę wszędzie tam, gdzie się pojawi. Worki i torby bawełniane na zakupy znakomicie sprawdzą się jako gadżet reklamowy. Można w nich nosić artykuły spożywcze, akcesoria biurowe, zabawki, pomoce szkolne czy drugie śniadanie. Wygodny worek ze sznurkiem przyda się uczniowi - zabierze w nim książki, odzież i obuwie na zmianę. Natomiast bawełniane plecaki z nadrukiem sprawdzą się podczas wyjazdu lub pieszej wycieczki.

Wiele firm decyduje się na zakup ekologicznych toreb bawełnianych z nadrukiem w wielopakach. Elegancką torbą lub plecakiem można obdarować klientów, budując pozytywny, proekologiczny wizerunek firmy, dla której dbałość o środowisko naturalne jest czymś na porządku dziennym.

W ofercie Greenprint znaleźć można m.in.:

  • torby bawełniane płaskie
  • torby bawełniane z dnem i bokami
  • torby z bawełny zaopatrzone w podwójne uchwyty
  • torby z bawełny z recyklingu
  • torby w kolorze écru z czarnymi lub kolorowymi uchwytami
  • pojemne worki bawełniane ze sznurkiem ściągającym
  • funkcjonalne plecaki z naturalnej bawełny

W procesie produkcyjnym nie używamy żadnych substancji szkodliwych dla otoczenia.

Producent toreb bawełnianych z nadrukiem

Torba bawełniana z nadrukiem czarna, écru, a może kolorowa? Oferujemy ogromny wybór produktów w atrakcyjnych cenach. Wszechstronne torby, worki oraz plecaki z wysokogatunkowej bawełny posłużą przez długi czas i będą istotnym elementem kampanii reklamowej Twojej firmy. Masz pytania? Zachęcamy do kontaktu z zespołem Greenprint!