Zdobienie sitodrukiem

Naszą misją jest dostarczanie wysokiej jakości produktów, które pomagają firmom efektywnie budować i rozwijać profesjonalny wizerunek.

Zdobienie sitodrukiem

Technika druku sitowego polega na przetłaczaniu farby przez matrycę, którą tworzy rama aluminiowa i zaciągnięta na ramę siatka z szablonem. Druk sitowy stosujemy zarówno dla niskich nakładów, jak i w przypadku zamówień na setki tysięcy sztuk. Sitodrukiem drukujemy proste, jednokolorowe wzory, a także wielokolorowe nadruki z przejściami tonalnymi – najczęściej na t-shirty i torby ekologiczne. Każdy kolor drukowany jest osobno i wymaga przygotowania osobnej matrycy, co wpływa na koszt takiego wydruku. Sitodruk wykonujemy na nowoczesnych maszynach automatycznych, które umożliwiają nadruk do 12 kolorów.

Z Wami od 2008 roku

Z Wami od 2008 roku

Jesteśmy producentem wysokiej jakości ekologicznych toreb bawełnianych oraz dystrybutorem wyrobów tekstylnych. Wykonujemy profesjonalne nadruki reklamowe metodą sitodruku, drukiem cyfrowym, sublimacyjnym czy termonadrukiem.

Zdobimy m.in. koszulki, torby, kurtki, czapki, bluzy, polary, które oznakowane firmowym logo czy hasłem, stanowią świetny gadżet reklamowy dla firm. Od 2008 roku współpracujemy z firmami z różnych branż, które chętnie wybierają nas, jako sprawdzonego dostawcę tekstylnych materiałów reklamowych w atrakcyjnych cenach.

Wysoka jakość produktów - dla nas to standard

Wysoka jakość produktów - dla nas to standard

W pracy stawiamy na bardzo dobrą jakość produktów i wysoki standard realizacji zamówień, które traktujemy z jednakowym priorytetem. Prowadzona przez nas polityka jakości bazuje na stałej kontroli procesu produkcji – od przygotowania projektu, przez dobór odpowiednich materiałów i metod zadruku, po wysyłkę zlecenia.

Chcemy być zawsze o krok przed oczekiwaniami klientów. Do ich dyspozycji oddajemy szeroką ofertę toreb bawełnianych i odzieży, gwarantując najlepszą jakość wykonania w oparciu o nowoczesny sprzęt i wysokogatunkowe materiały. Wieloletnie doświadczenie w branży, w połączeniu z wiedzą i umiejętnościami, pozwoliło nam zbudować ugruntowaną pozycję na rynku.