Torby bawełniane z nadrukiem - Kraków

W pracy, w domu, podczas robienia zakupów - torby bawełniane idealnie się sprawdzają. Ich uniwersalność, komfort użytkowania oraz estetyka to tylko niektóre z zalet ekologicznych toreb wykonanych z przyjaznych dla środowiska materiałów. Nasza oferta zawiera modele z długimi lub krótkimi uchwytami, dostępne w różnorodnej palecie. Proponujemy torby bawełniane w szerokiej gamie kolorów, a także wersje klasyczne - w naturalnym odcieniu. Wybierając nasze produkty, dbasz o środowisko i swoją wygodę!

Elegancka torba ekologiczna nie tylko na specjalne okazje

Torby bawełniane wielokrotnego użytku pomagają ograniczyć ilość odpadów na wysypiskach. Wykonane z certyfikowanej wysokiej jakości bawełny Oeko-Tex Standard 100, będą służyć Tobie, Twoim klientom i całej Twojej firmie przez długi czas. Wykorzystujemy wyłącznie naturalne tkaniny, co sprawia, że torby są idealne do przechowywania żywności czy leków.

Są niezastąpione na targach, konferencjach, eventach branżowych. Idealne do pracy, na wakacje, w podróży, wyróżniają się wyjątkową wytrzymałością i zachowują doskonały wygląd nawet przy intensywnym użytkowaniu.

Torby bawełniane z nadrukiem - Kraków

Torby bawełniane z nadrukiem, logo, atrakcyjnym motywem graficznym

Mocna torba z bawełny to skuteczny nośnik reklamy. Na jej powierzchni można zrealizować dowolny nadruk, który promuje działalność Twojej firmy. Stosujemy m.in. sitodruk, charakteryzujący się dużą trwałością i estetyką. Jeśli poszukujesz efektywnego środka promocyjnego, wybierz ekologiczne torby bawełniane. Nasz zespół Greenprint jest do Twojej dyspozycji, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania.

Eko torby bawełniane na co dzień i na wyjątkowe okazje

Trwała torba z bawełny stanowi świetną alternatywę dla plastikowych toreb. Może pomieścić liczne przedmioty, w tym ciężkie książki, ulubione zabawki, dokumenty firmowe, gadżety reklamowe itd. Charakteryzuje się mocnym szyciem, optymalnym rozmiarem dostosowanym do potrzeb użytkowników i możliwością wielokrotnego użytkowania w różnych sytuacjach. Proponujemy również plecaki i worki wykonane z tej samej wysokiej jakości bawełny.

Torby bawełniane z nadrukiem - zalety

Torby bawełniane z nadrukiem - zalety:

 • wykonane z biodegradowalnych materiałów (co więcej, zużytą torbę z bawełny można pociąć i wykorzystać na przykład jako ściereczki)
 • duży wybór kolorów i motywów graficznych
 • możliwość wielokrotnego prania i suszenia
 • odporność na przetarcia oraz uszkodzenia mechaniczne
 • modele z poszerzonym dnem pomieszczą jeszcze więcej rzeczy
 • wysokie walory estetyczne
 • możliwość zastosowania toreb bawełnianych w kampaniach reklamowych firmy
 • nadruk jest trwały i wyrazisty

Porządne torby bawełniane z nadrukiem - tylko na Ecotorby.pl!

Co oferujemy?

 • torby bawełniane z logo
 • torby bawełniane z szerokim dnem i bokami
 • plecaki bawełniane z podwójnymi sznurkami
 • torby bawełniane naturalne z czarnymi uchwytami
 • worki bawełniane zaciągane jednostronnie
 • kolorowe torby bawełniane

Aby złożyć zamówienie, wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem formularza na stronie ecotorby.pl. Zapewniamy terminową realizację zamówień. Dostarczamy torby do każdego zakątka Polski i całej Unii Europejskiej. Możliwość osobistego odbioru zamówionych toreb w siedzibie firmy Greenprint, znajdującej się około 200 km od centrum Wrocławia. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!do zapoznania się z pełnym asortymentem!

Porządne torby bawełniane z nadrukiem - tylko na Ecotorby.pl!