Worki bawełniane

W pracy, szkole, na zakupach - praktyczne worki ekologiczne z nadrukiem przydadzą się w wielu (nie)codziennych sytuacjach. Posłużą również jako efektywny gadżet reklamowy promujący firmę, markę, produkt. W naszej ofercie znaleźć można różnorodny wybór toreb reklamowych, w tym worki bawełniane z certyfikatem Oeko-tex. Każdy model posiada mocny sznurek zaciągany jednostronnie.

Torby i worki bawełniane - zalety:

  • sprawdzą się jako opakowanie na prezent, gadżety firmowe, akcesoria codziennego użytku, zabawki, dokumenty, książki itd.
  • mogą być stosowane w domu, jak i na wyjeździe (podczas wakacji, wycieczki, na plaży)
  • posiadają certyfikat Standard 100 by Oeko-Tex, co oznacza, że do ich produkcji nie użyto żadnych materiałów szkodliwych dla otoczenia
  • worek ekologiczny bawełniany może być ozdobiony dowolnym nadrukiem
  • worki bawełniane są przyjazne dla środowiska - stanowią znakomitą alternatywę dla plastikowych reklamówek zalewających ulice, lasy, morza i oceany
  • są wyjątkowo wytrzymałe na uszkodzenia i rozdarcie - można w nich przenosić przedmioty o większej wadze
  • są modne i funkcjonalne – wpisują się w aktualne trendy proekologiczne
  • dzięki zaciąganemu sznurkowi bezpiecznie przechowamy w worku różnego rodzaju przedmioty.

Gadżety reklamowe - worki bawełniane

Worki ekologiczne bawełnian z własnym nadrukiem, to świetne rozwiązanie dla firm, które chcą budować pozytywny wizerunek swojej marki lub produktu i chcą być kojarzone z dbałością o środowisko naturalne. Na workach bawełnianych dostępnych w ofercie Greenprint można nanieść dowolny nadruk: logotyp, hasło reklamowe, motyw graficzny itd. Najczęściej stosowaną metodą druku jest sitodruk, niemniej oferujemy również znakowanie metodą DTG (druk cyfrowy), haftu, termotransferu, folia flex. Proponujemy ekologiczne worki bawełniane w różnych wielkościach, w tym m.in. modele o wymiarach 24 x 30 cm, 30 x 45 cm, 40 x 50 cm.

Producent worków bawełnianych

Worki reklamowe bawełniane z nadrukiem sprawdzą się jako upominek dla klientów. Bez wątpienia będą chętnie noszone na co dzień i od święta. Mogą być wykorzystywane do przechowywania różnego rodzaju drobiazgów. Przydadzą się na zakupach, a także w szkole (dzieci noszą w workach bawełnianych drugie śniadanie, ulubioną zabawkę lub odzież na zmianę). Zastosowań toreb oraz ekologicznych worków z bawełny jest bardzo wiele.

Jako doświadczony producent toreb bawełnianych z nadrukiem oferujemy produkty wykonane z najwyższej jakości surowców. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, gdzie realizujemy najbardziej nietypowe projekty. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy!