Torby bawełniane z logo firmy

Możliwość nadrukowania logo firmy na torbach bawełnianych sprawiła, że są one bardzo chętnie wykorzystywane w kampaniach marketingowych wielu firm i instytucji. Nie dość, że budują pozytywny wizerunek przedsiębiorcy jako tego, który dba o środowisko naturalne, to również mogą być wykorzystywane wielokrotnie – w pracy, w domu, na zakupach. Nic zatem dziwnego, że coraz więcej osób stawia na materiałowe torby z nadrukiem, które nie tylko świetnie się prezentują, ale też przeznaczone są do wszechstronnego użytku.

Torby bawełniane z logo firmy

Dlaczego warto wybrać torby bawełniane Greenprint?

  • posiadają certyfikat Standard 100 nadawany przez instytut Oeko-tex
  • są bardzo wytrzymałe nawet przy wzmożonej eksploatacji
  • powstają z najwyższej jakości bawełny
  • można na nich nadrukować dowolną grafikę, również kolorową
  • dzięki temu, że są wielokrotnego użytku realnie wpływają na redukcję śmieci, co służy środowisku naturalnemu
  • nawet gdy się zużyją mogą być wykorzystane na inne sposoby (przykład: bawełniane ściereczki)
  • są przeznaczone również do kontaktu z żywnością
  • nie zajmują wiele miejsca w torebce, plecaku czy schowku samochodowym

Warto mieć je pod ręką!

Ekologiczne torby bawełniane z logo dobrą inwestycją w przyszłość

Opakowania i torby wykonane z biodegradowalnych, przyjaznych naturze materiałów zawsze będą dobrym wyborem. Nasza firma oferuje szeroki wybór produktów, w tym torby bawełniane w naturalnym kolorze, czarne, czerwone, zielone, granatowe, a także modele z czarnymi uchwytami. Na uwagę zasługują też torby materiałowe z poszerzanym dnem i bokami. Każdą można zaopatrzyć w nadruk – logo firmy lub instytucji, slogan kojarzony z konkretną marką czy też inny motyw graficzny zaprojektowany w zgodzie z indywidualnymi preferencjami klienta.

Różnorodność kolorów toreb bawełnianych

Przykłady nadruków na torbach bawełnianych

Jak powstaje nadruk na torbie bawełnianej?

W przypadku znakowania bawełny doskonale sprawdza się sitodruk, ale to nie jedyna metoda stosowana przez zespół Greenprint. Technika nadrukowania zależeć będzie m.in. od rodzaju grafiki, jej kolorystyki, a także od ilości zamawianych toreb. Zawsze warto skonsultować się z naszą firmą w celu ustalenia szczegółów.

Jak zamówić torby bawełniane z logo?

Wystarczy do nas napisać, zadzwonić lub skontaktować się za pośrednictwem formularza znajdującego się przy każdym oferowanym produkcie na stronie ecotorby.pl. Zapewniamy szybką realizację zamówień. W przypadku toreb bez nadruku czas ten wynosi maksymalnie 2 dni od zaksięgowania płatności. Dla toreb z motywem graficznym jest to około 10 dni roboczych.

Wciąż szukasz pomysłu na praktyczny gadżet reklamowy dla swojej firmy? Zależy Ci na tym, aby był ekologiczny, estetyczny i funkcjonalny? Rozważ zakup porządnych toreb bawełnianych z logo. Greenprint oferuje doskonałą jakość produktów w konkurencyjnych cenach!

Torby bawełniane z logo od Greenprint