Torba bawełniana pomarańczowa 140 g/m2

Kod produktu: CBA112

 

Specyfikacja:

Materiał:
Bawełna
Gramatura:
140 g/m2
Uchwyty:
2,5 x 70 cm
Rozmiar:
38 x 42 cm
Maksymalny rozmiar nadruku:
28 x 32 cm
Ilość w kartonie:
250 szt.
Ilość na palecie:
6000 szt.
Certyfikat:
certyfikat-oeko-tex
CBA112_1
CBA112_2
CBA112_3

Ekologiczna torba bawełniana w kolorze pomarańczowym z długim uchem, model podstawowy, torba płaska (bez poszerzanego dna i boków), dostępna w 15 kolorach (CBA101-115). Wszycie rączek dodatkowo wzmocnione szwem krzyżykowym. Torba o gładkiej strukturze materiału. Metki produktowe nie zawierają logotypu producenta.

Torba bawełniana idealnie sprawdza się jako mobilny nośnik reklamy. Dzięki dużej powierzchni zadruku Twoje logo będzie doskonale wyeksponowane.

Podczas procesu farbowania używamy w pełni bezpiecznych barwników, które mają obojętny wpływ na nasz organizm. Torba posiada certyfikat Standard 100 by Oeko-Tex co daje gwarancję, że na żadnym z etapów produkcji nie użyto materiałów szkodliwych dla zdrowia.

Modny ekologiczny gadżet pozytywnie wpływa na rozpoznawalność marki jako  dbającej o środowisko i wpisującej się w proekologiczny trend. Niska gramatura modelu sprawia, że po złożeniu torba zmieści się do małej torebki lub kieszeni. Komfortowo poniesie Twoje zakupy, książki, sprawdzi się również w warunkach domowych do przechowywania lub segregowania drobnych przedmiotów, od kuchni po dziecięcy pokój. Idealna na targi, konferencje, gratisy dla klientów. Wrzuć do niej co chcesz i ruszaj w drogę.

Włókna bawełniane są włóknami naturalnymi, które odznaczają się dużą odpornością na rozciąganie.Torby łatwo utrzymać w czystości a ich żywotność jest bardzo długa. Jest to kolejny powód, dla którego warto rozważyć włączenie ich do prowadzonych działań marketingowych. Zyskujesz długotrwałą reklamę, która nie generuje dodatkowych śmieci.

Torby bawełniane stały się ekologicznym następcą foliowych reklamówek, są od nich dużo trwalsze, wygodniejsze, a dzięki możliwości wielokrotnego wykorzystania, zdecydowanie bardziej przyjazne dla naszej planety.

Tkanina bawełniana jest idealna pod znakowanie. Możemy na niej umieścić Twoje logo, hasło reklamowe lub dowolną grafikę, która wyróżni Cię z tłumu. 

Najtrwalszą metodą druku, która idealnie sprawdza się na bawełnie,  jest sitodruk.

Inne możliwe metody znakowania:

  • DTG (druk cyfrowy)
  • haft
  • termotranfser
  • folia flex

Zapytaj o produkt