Torba bawełniana czarna z dnem i bokami 140 g/m2

Kod produktu: CBA302

 

Specyfikacja:

Materiał:
Bawełna
Gramatura:
140 g/m2
Uchwyty:
2,5 x 70 cm
Rozmiar:
38 x 42 + 10 + 10 cm
Maksymalny rozmiar nadruku:
28 x 32 cm
Ilość w kartonie:
150 szt.
Ilość na palecie:
3600 szt.
Certyfikat:
certyfikat-oeko-tex
CBA302_15
CBA302_25
CBA302_38

CBA302

Ekologiczna torba bawełniana w kolorze czarnym z długim uchem, torba z poszerzanym dnem i bokami. Wszycie rączek dodatkowo wzmocnione szwem krzyżykowym. Torba o gładkiej strukturze materiału. Metki produktowe nie zawierają logotypu producenta.

Torba bawełniana idealnie sprawdza się jako mobilny nośnik reklamy. Dzięki dużej powierzchni zadruku Twoje logo będzie doskonale wyeksponowane.

Poszerzane dno i dodatkowe boki sprawiaj, że torba jest bardziej pojemna od modelu podstawowego.

Podczas procesu farbowania używamy w pełni bezpiecznych barwników, które mają obojętny wpływ na nasz organizm. Torba posiada certyfikat Standard 100 by Oeko-Tex co daje gwarancję, że na żadnym z etapów produkcji nie użyto materiałów szkodliwych dla zdrowia.

Modny ekologiczny  gadżet pozytywnie wpływa na rozpoznawalność marki jako  dbającej o środowisko i wpisującej się w proekologiczny trend. Niska gramatura modelu sprawia, że po złożeniu torba zmieści się do małej torebki lub kieszeni. Komfortowo poniesie Twoje zakupy, książki, sprawdzi się również w warunkach domowych do przechowywania lub segregowania drobnych przedmiotów od kuchni po dziecięcy pokój. Idealna na targi, konferencje, gratisy dla klientów. Wrzuć do niej co chcesz i ruszaj w drogę.

Włókna bawełniane są włóknami naturalnymi, które odznaczają się dużą odpornością na rozciąganie.

Torby łatwo utrzymać w czystości a ich żywotność jest bardzo długa. Jest to kolejny powód, dla którego warto rozważyć włączenie ich do prowadzonych działań marketingowych. Zyskujesz długotrwałą reklamę, która nie generuje dodatkowych śmieci.

Torby bawełniane stały się ekologicznym następcą foliowych reklamówek, są od nich dużo trwalsze, wygodniejsze, a dzięki możliwości wielokrotnego wykorzystania, zdecydowanie bardziej przyjazne dla naszej planety.

Tkanina bawełniana jest idealna pod znakowanie. Możemy na niej umieścić Twoje logo, hasło reklamowe lub dowolną grafikę.

Najtrwalszą metodą druku, która idealnie sprawdza się na bawełnie,  jest sitodruk.

Inne możliwe metody znakowania:

  • DTG (druk cyfrowy)
  • Haft
  • Termotransfer
  • Folia flex

Zapytaj o produkt