Plecak bawełniany czarny 140 g/m2

Kod produktu: BPA102

 

Specyfikacja:

Materiał:
Bawełna
Gramatura:
140 g/m2
Uchwyty:
Sznurek ecru
Rozmiar:
38 x 46 cm
Maksymalny rozmiar nadruku:
28 x 32 cm
Ilość w kartonie:
150 szt.
Ilość na palecie:
3600 szt.
Certyfikat:
certyfikat-oeko-tex
BPA101_187
BPA102_2
BPA102_3

Ekologiczny worko-plecak bawełniany w kolorze czarnym z mocnym, podwójnym sznurkiem w kolorze ecru. Materiał przy otworach na ramiączka wzmocniony metalowymi oczkami. Gładka struktura materiału. Metki produktowe nie zawierają logotypu producenta.

Duża powierzchnia zadruku świetnie sprawdza się jako mobilny nośnik reklamy. Modny ekologiczny  gadżet pozytywnie wpływa na rozpoznawalność marki jako dbającej o środowisko i wpisującej się w proekologiczny trend.  Zyskujesz reklamę, która jest długotrwała ale nie przyczynia się do generowania niepotrzebnych śmieci.

Plecak świetnie sprawdzi się na zakupach, wycieczkach czy jako szkolny worek. Plecaki ekologiczne doskonale wpisują się w obowiązujące trendy. Są modne, lekkie a podwójne sznurki wpływają na komfort noszenia. Plecak worek to doskonała alternatywa dla bawełnianej torby. Ciężar rozkłada się tu równomiernie na oba ramiona i nie obciąża tylko jednej strony ciała. Zakładając go na plecy zyskujesz większą swobodę.

Kolor écru (naturalny) szyjemy z surowej bawełny, która nie została poddana procesowi bielenia lub farbowania.

Produkt posiada certyfikat Standard 100 by Oeko-Tex co daje gwarancję, że na żadnym z etapów produkcji nie użyto materiałów szkodliwych dla zdrowia.

Tkanina bawełniana jest idealna pod znakowanie. Możemy na niej umieścić Twoje logo, hasło reklamowe lub dowolną grafikę.

Najtrwalszą metodą druku, która idealnie sprawdza się na bawełnie,  jest sitodruk.

Inne możliwe metody znakowania:

  • DTG (druk cyfrowy)
  • Haft
  • Termotransfer
  • Folia flex

Zapytaj o produkt