O środowisko możemy dbać na wiele różnych sposobów. Troska o nie zaczyna się w naszych domach i miejscach pracy. Drobne, zdawałoby się mało znaczące nawyki, pozwalają oszczędzić wodę, żywność czy energię. Stosowanie ekologicznych wyrobów oraz produktów wielokrotnego użytku, to realna korzyść dla otaczającej nas przyrody, a co za tym idzie - dla nas samych. Warto więc wypracować w sobie niezwykle cenną umiejętność mądrego korzystania z dóbr, które mamy w swoim zasięgu.

Tchnijmy życie w rzeczy z drugiej ręki. Zachowajmy umiar w gromadzeniu nowych przedmiotów i zastępowaniu nimi starych, które – jak się okazuje – są w całkiem dobrej kondycji. Dotyczy to zarówno odzieży, sprzętów gospodarstwa domowego, jak i praktycznych akcesoriów codziennego użytku, w tym toreb i wszelkiego rodzaju opakowań.

Szeroki wybór toreb i worków bawełnianych ekologicznych znajdziesz na naszej stronie. Wierzymy, że razem zmienimy świat na lepsze!

Stylowe torby bawełniane

Zamiast foliowych reklamówek kupowanych przy okazji niemal każdych zakupów, postaw na ekologiczne torby biodegradowalne, wykonane z wysokiej jakości materiałów. Taką torbę miej zawsze przy sobie – w sklepie, w pracy, na wyjeździe, w domu. Nigdy nie wiadomo, kiedy może się przydać. Wybierasz się do biblioteki? Wrzuć książki do mocnej torby bawełnianej. Będziesz mieć pewność, że ucho nie urwie się pod wpływem znacznego ciężaru. Planujesz urlop? Zapakuj podręczne rzeczy do wytrzymałej, odpornej na rozdarcie torby materiałowej, z której możesz korzystać wielokrotnie, w różnych sytuacjach.

Oferujemy torby w wielu kolorach i wielkościach. Dzięki temu dopasujesz ją do swoich upodobań. Proponujemy również modele z nadrukiem, które sprawdzą się w roli zindywidualizowanego gadżetu reklamowego. Każdą torbę wykonujemy z należytą starannością. Mocne szycie, wyselekcjonowany surowiec naturalny oraz ponadczasowa estetyka wpisująca się w aktualne trendy modowe, to tylko niektóre zalety naszych toreb bawełnianych.

Estetyczna torba bawełniana na zakupy

Torby bawełniane to idealne rozwiązanie na zakupy – prezentują się znacznie estetyczniej niż klasyczne reklamówki plastikowe. Po złożeniu – podobnie jak torby foliowe - zajmują minimum miejsca. Jednocześnie oferują nieporównywalnie większą trwałość. Przydadzą się w torebce, plecaku, samochodzie. Ozdobione ciekawym motywem graficznym lub sloganem przyciągną wzrok, a modele zaopatrzone w logo firmy doskonale sprawdzą się jako nośnik reklamy.

Torba bawełniana z logo jest nieco droższa od plastikowego odpowiednika, ale gwarantuje znacznie więcej korzyści

 • wysokiej jakości bawełna jest odporna na przetarcie, rozdarcie czy rozciąganie
 • nadruk wykonany metodą sitodruku wykazuje odporność na działanie czynników zewnętrznych; dzięki temu torba zachowuje świetny wygląd przez długi czas
 • szeroki wybór toreb bawełnianych, w tym modele z poszerzanym dnem, wzmocnionymi rączkami
 • możliwość wykorzystania toreb materiałowych w działaniach marketingowych firmy
 • wygoda użytkowania; można przenosić w torbie bawełnianej znacznie cięższe przedmioty, niż w zwykłej „reklamówce” plastikowej
 • modny wygląd - torba z bawełny ekologicznej stanowi stylowy dodatek na co dzień i od święta
 • dbałość o środowisko naturalne; nie generujemy dodatkowych śmieci - jest to wartość nie do przecenienia

Tanie torby bawełniane z nadrukiem - idealne dla Twojej firmy!

Wygodne torby bawełniane z pojedynczymi lub podwójnymi uchwytami znajdziesz w ofercie naszej firmy Greenprint. Proponujemy ponadto modele z poszerzanym dnem i/lub podwójnymi uchwytami. Każdą torbę wykonano z wyselekcjonowanych materiałów naturalnych, które w odpowiednich warunkach szybko ulegają procesowi biodegradacji.

Na uwagę zasługują również ekologiczne torby z bawełny z recyklingu. Na każdym egzemplarzu możemy wykonać wysokiej jakości nadruk. Dzięki precyzyjnym narzędziom oraz sprawdzonym metodom druku motyw graficzny wygląda doskonale i jest odporny na blaknięcie czy spranie.

Modne torby bawełniane z nadrukiem, to niezwykle funkcjonalny gadżet reklamowy. Z jednej strony kreuje pozytywny wizerunek marki ceniącej proekologiczne rozwiązania, z drugiej zaś jest produktem pożądanym przez klientów i kontrahentów. Torby i worki z nadrukiem o charakterze reklamowym sprawdzą się znacznie lepiej niż zwykła ulotka. Budują świadomość Twojej marki, zachęcają do korzystania z Twoich usług, a co najważniejsze – są bezpieczne dla przyrody.

Ogromny wybór niedrogich produktów w tej kategorii, znajdziesz na stronie www.ecotorby.pl Oferujemy torby ekologiczne w wielopakach, co przekłada się na znaczne oszczędności. Masz pytania? Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą!

Co jeszcze znajdziesz w naszej ofercie?

Torba z funkcją plecaka

Produkty tego rodzaju to znakomita alternatywa dla plastikowych worków i toreb. Stylowy plecak z bawełny przyda się każdemu:

 • uczniowi (pomieści artykuły szkolne albo odzież na zmianę)
 • studentowi (można do niego wrzucić książki i drugie śniadanie)
 • każdemu, kto szuka funkcjonalnej torby na zakupy lub do przechowywania żywności, tekstyliów domowych, zabawek i wielu innych rzeczy

Lubisz długie wycieczki rowerowe? A może preferujesz piesze wędrówki? Wrzuć do plecaka butelkę wody oraz przekąskę i pognaj przed siebie! Co wyróżnia nasze torby z funkcją plecaka?

 • wytrzymałość
 • komfort użytkowania
 • lekkość
 • pojemność

Na plecakach bawełnianych również można nadrukować dowolny motyw graficzny, dlatego torby tego typu często znajdują zastosowanie w działaniach marketingowych firmy.

Chcesz być bardziej eko? W to pakuj żywność!

Woreczki, torby i opakowania wielokrotnego użytku cieszą się obecnie coraz większą popularnością. Proponujemy ekologiczne worki do przechowywania żywności, które stanowią świetny zamiennik dla folii aluminiowej lub foliowych woreczków. W razie potrzeby możesz je prać i suszyć.

Codzienna dbałość o naturalne środowisko z workami do przechowywania żywności, to pierwszy krok w stronę bycia eko. W takich opakowaniach możesz przechowywać warzywa, owoce, pieczywo, słodycze, wędliny i wiele więcej.

Ekologiczne torby bawełniane, worki, plecaki

Szukasz ekologicznych rozwiązań dla domu i miejsca pracy? Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy!