Nie znaleziono wpisu

Bestseller

W tej kategorii brak produktów.

Torby, plecaki, worki bawełniane - bestsellery

Oferujemy ekologiczne torby bawełniane, a także praktyczne plecaki i worki uszyte z naturalnych materiałów. Do ich produkcji nie użyto żadnych szkodliwych dla zdrowia substancji. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii szycia, każda torba wyróżnia się wytrzymałością, wszechstronnym zastosowaniem oraz świetnym wyglądem.

Bawełniana torba, worek czy plecak, to doskonała alternatywa dla plastikowych reklamówek czy foliowych jednorazówek, które zalegają na wysypiskach śmieci, w lasach, parkach, akwenach wodnych. Można je wykorzystywać na wiele sposobów.

Worki, plecaki oraz torby bawełniane z logo firmy sprawdzą się:

  • na zakupach - wygodnie zapakujemy do nich warzywa, owoce, artykuły spożywcze, kosmetyki, leki i wiele więcej
  • w pracy - w torbie zmieszczą się dokumenty, a także drugie śniadanie
  • w szkole - pojemny plecak lub worek pomieści odzież na zmianę, przekąskę, książki, artykuły szkolne
  • na wycieczce - wystarczy wrzucić do plecaka butelkę wody czy odzież przeciwdeszczową i ruszyć na szlak
  • w domu - bawełniane torby posłużą do przechowywania różnej maści rzeczy - zabawek, klocków, „planszówek”, rzadko używanych tekstyliów, a także dokumentów, albumów itd.

Stylowa torba bawełniana lub plecak z wygodnymi ramiączkami, to także doskonały nośnik reklamy, za pośrednictwem którego można dotrzeć do szerokiego grona potencjalnych klientów.

Gadżety reklamowe - torby bawełniane

Torby reklamowe bawełniane z nadrukiem będą idealnym elementem kampanii promującej markę, produkt, usługę, sklep, akcję społeczną, działalność charytatywną, imprezę kulturalną itd. Od lat wykonujemy druk na torbach bawełnianych, a także na plecakach i workach. Na mocnej tkaninie może być nadrukowane logo firmy, slogan reklamowy czy inny motyw graficzny. Najczęściej stosujemy sitodruk, który jest odporny na blaknięcie. Oferujemy ponadto DTG (druk cyfrowy), haft, termotranfser, metodę folia flex. Wszystkie te techniki dają gwarancję wysokiej jakości nadruku.

Oferujemy torby, worki i plecaki w różnych kolorach oraz wielkościach. Łatwo dopasujesz produkt do swoich potrzeb. Posiadamy w ofercie modne torby bawełniane z logo firmy, worki z mocnym sznurkiem wykonanym z naturalnego surowca, wytrzymałe plecaki, do których zapakować można wszystko co niezbędne. Ciekawa grafika na materiale przykuje wzrok przechodniów, a w rezultacie zachęci do zapoznania się z działalnością Twojej firmy.

Ekologiczne plecaki i worki bawełniane

Plecaki z bawełny wpisują się w proekologiczne trendy, a co więcej budują pozytywny wizerunek marki, która dba o środowisko naturalne. Bawełniany worek, torba lub plecak to dobry pomysł na upominek dla klientów oraz partnerów biznesowych. Można umieścić wewnątrz inne gadżety reklamowe - długopisy, kubki, kalendarze. Torby wykonane z wytrzymałych materiałów, takich jak bawełna nie wylądują w koszu po jednym użyciu, lecz będą służyć nam przez długi czas. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą Greenprint!